Okradają mieszkania

Okradają mieszkania

14.12. - Pułtusk – Nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu drzwi wejściowych, dostał się do wnętrza nowo wybudowanego budynku mieszkalnego skąd zabrał w celu przywłaszczenia butlę gazową o wartości 200 zł. Działając na szkodę 26 – letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

14.12. -  Pogorzelec – Nieznany mężczyzna po uprzednim wyważeniu drzwi wejściowych dostał się do domu letniskowego. Po splądrowaniu pomieszczeń z nieustalonych przyczyn nic nie zabrał. Wartość zniszczeń oszacowano na kwotę 1500 zł.  Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

14.12 - Pułtusk – 30-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego, zakupiła za pośrednictwem portalu internetowego laptop o wartości 1800 zł. Po dokonaniu zapłaty na konto bankowe kobieta do chwili obecnej nie otrzymała zakupionego przedmiotu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

15.12. - Pułtusk – Nieznany sprawca dokonał kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta Pułtusk 2 wiertarko-wkrętarek o wartości 559,98zł. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

15.12. – Pułtusk- Nieznany sprawca dokonał kradzieży 1 szt. tablicy rejestracyjnej od pojazdu osobowego zaparkowanego na parkingu niestrzeżonym. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

25.12.- Pułtusk - 32-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierował samochodem osobowym po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości (1,15 mg/l). Mężczyzna  ponadto  kierował pojazdem wbrew prawomocnemu zakazowi sądowemu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.


legitymowań- 1018
wypadków- 0
interwencji- 29
nietrzeźwych kierujących- 1

Powrót na górę