Sport

Lodowisko przy szkole, a nie na Rynku

Władze miasta w specjalnym oświadczeniu przedstawiają argumenty, jakie zdecydowały o lokalizacji pierwszego w mieście sztucznego lodowiska.

Pierwszy z cyklu turniej 40-latków

W środę 19 grudnia w gościnnej hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Klaudyny Potockiej odbył się pierwszy turniej z cyklu Halowej Ligi Piłki Nożnej 40-latków w sezonie 2018/19.

Zakończona I runda w PALS

W niedzielę 16 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 została rozegrana trzecia kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19. W przedświątecznym nastroju rozegrano cztery mecze z dwóch grup A i B.

Mikołajkowe zawody pływackie

W sobotę 15 grudnia br. na Pływalni MOSiR odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z Pułtuska oraz powiatu pułtuskiego.

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

8 grudnia maluchy „Lidera” Winnica wzięły udział w IV Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej dziewcząt rocznik 2008. Wystartowało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy.

Grand Prix w tenisie stołowym

W piątek 7 grudnia br. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym, rozgrywanej pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku oraz Starostwa Powiatowego.

Subskrybuj to źródło RSS